Windykacja należności (długów) | Warszawa

Windykacja należności (długów) | Warszawa

Odzyskaj z nami swoje pieniądze
Nieopłacone na czas faktury skutecznie odwracają Twoją uwagę? Zamiast skupić się na efektywnym rozwijaniu swojego biznesu, martwisz się, czy praca wykonana przez Ciebie lub Twoich pracowników zostanie uczciwie opłacona? Windykacja należności w Warszawie to specjalność firmy Inkaso On-Line. Udowodniliśmy już nie raz, że ściąganie długów może zakończyć się sukcesem bez wkraczania na drogę sądową. Wystarczy upór, doświadczenie oraz umiejętne podejście do wierzyciela. Nie trać czasu na działania we własnym zakresie – zaufaj specjalistom.

Jak jesteśmy w stanie Ci pomóc?

Jedną z naszych najważniejszych zalet jest kompleksowość. Mamy wszelkie możliwości, by świadczyć usługi windykacyjne w Warszawie na najwyższym poziomie i przeprowadzić Klienta przez całą procedurę. Zleceniodawcy Inkaso On-Line nie muszą zapraszać do współpracy kilku partnerów, ponieważ większością zadań zajmie się jeden sprawdzony zespół. Wachlarz świadczonych przez nas usług jest naprawdę szeroki. Dzięki temu możemy zaproponować niezwykle konkurencyjne na rynku ceny. Jako firma windykacyjna działamy w obszarach takich jak:

Windykacja należności​

Wstępowanie od razu na drogę sądową ze swoim dłużnikiem na pewno nie będzie dobrym rozwiązaniem – zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak długo trwają postępowania przed wymiarem sprawiedliwości. Niezwykle skutecznym sposobem jest windykacja przedsądowa. Dobrzy fachowcy w tej dziedzinie potrafią zdziałać bardzo wiele.

Skup długów

Twoja firma znalazła się po tej drugiej stronie? Nie chcesz, by ściąganie długów dotyczyło Ciebie, dlatego wolisz sprzedać swoje zobowiązania finansowe? To nie problem, ponieważ Inkaso On-Line obsługuje klientów również pod kątem skupu wierzytelności oraz przejmowania upadłych spółek.

Monitoring płatności

Często zdarza się tak, że sumienny monitoring należności pozwala uniknąć wielu późniejszych problemów. Można niekiedy w porę zareagować i nie dopuścić do powstania poważniejszego zatoru płatniczego. Tego typu działaniami powinni zajmować się wykwalifikowani specjaliści.

Pieczęć prewencyjna

Tak samo prosty, jak i skuteczny sposób, by znacząco ograniczyć możliwość przeterminowania należności. Niezwykle tanie narzędzie, będące równie silne w swej prostocie. Dzięki niemu też jasno komunikujemy swoje wartości i stosunek do zwlekania z opłacaniem faktur.

Porady prawne

Tak samo prosty, jak i skuteczny sposób, by znacząco ograniczyć możliwość przeterminowania należności. Niezwykle tanie narzędzie, będące równie silne w swej prostocie. Dzięki niemu też jasno komunikujemy swoje wartości i stosunek do zwlekania z opłacaniem faktur.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

tel. nr + 48 452 15 00;  + 48 605 324 976

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Zapraszamy do kontaktu​

Zależy Ci na solidnym partnerze biznesowym? Potrzebujesz gwarancji współpracy na najwyższym możliwym poziomie? Wiesz, że jakość może iść w parze z atrakcyjnymi cenami? Szukasz kogoś, kto zajmie się Twoją sprawą kompleksowo? Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić szczegółową ofertę i zaproponować optymalne rozwiązania.
Scroll to Top