Windykacja należności (długów) | Poznań

Windykacja należności (długów) | Poznań

Kim jesteśmy?
Transparentność, solidność i terminowość są najważniejszymi zaletami pracy specjalistów Inkaso On-Line. Jesteśmy firmą windykacyjną, która od lat osiąga sukcesy w branży i nie zamierza zwalniać tempa. Zatrudniamy fachowców chcących i umiejących pomagać klientom biznesowym. W toku działalności poszerzamy zakres świadczonych usług, wciąż strzegąc najwyższej jakości. Konkurencyjność proponowanych stawek świetnie harmonizuje się ze skutecznym ściąganiem długów – nie tylko w Poznaniu, ale również innych miastach Polski.

Poznaj nasze usługi

Efektywna windykacja przedsądowa wyczekiwanych należności oczywiście stanowi trzon działań Inkaso On-Line. Uzupełniamy go jednak o inne, równie przydatne rozwiązania. To wszystko ma na celu kompleksową ochronę danej firmy przed zatorami finansowymi, a w konsekwencji utratą płynności, czego nie bez powodu może obawiać się każdy właściciel przedsiębiorstwa. Wychodzimy z założenia, że przestrzeganie dobrych praktyk jest jedynym sposobem na dalszy, zrównoważony rozwój. Jesteśmy tu, by pomóc w nim naszym zleceniodawcom. Sprawdź, czym aktualnie się zajmujemy:

Windykacja należności​

Nie chcesz marnować swojego czasu na odzyskiwanie należności od kontrahenta? Słuszne posunięcie. Lepiej powierzyć tego typu sprawę osobom, które wiedzą, jak skutecznie dotrzeć do dłużnika i dzięki windykacji przedsądowej uniknąć długotrwałego procesu. Biorąc pod uwagę przewlekłość postępowań w systemie prawnym, lepiej załatwić sprawę polubownie.

Skup długów

Nietrafione decyzje biznesowe potrafią zmienić świetnie zapowiadający się biznes w źródło długów i niekończących się problemów. Inkaso On-Line specjalizuje się w przejmowaniu upadających spółek oraz skupowaniu rozmaitych należności. Działając zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, ratujemy wielu przedsiębiorców, którzy chcieliby od nowa rozpocząć swoją zawodową drogę.

Monitoring płatności

Często usługi windykacyjne nie są potrzebne, jeśli przezorny właściciel firmy zdążył wdrożyć na czas cykliczny monitoring płatności. To szereg działań, których zadaniem jest niedopuszczenie do powstania opóźnień w regulowaniu zobowiązań przez innych kontrahentów. Działasz w Poznaniu, Warszawie czy może Zielonej Górze? Lokalizacja nie ma dla nas znaczenia.

Pieczęć prewencyjna

Nie jesteś w stanie zaakceptować tego, że ktoś celowo opóźnia wpłatę należności? Słusznie, przy czym ściąganie jakichkolwiek środków może nie być wcale konieczne, jeśli względem mniej pewnych partnerów biznesowych zastosujesz tzw. pieczęć windykacyjną. Może ona znaleźć się zarówno na dokumencie papierowym, jak i elektronicznym.

Porady prawne

Godny zaufania adwokat albo radca prawny to przysłowiowy skarb każdego przedsiębiorcy – bez względu na rozmiar prowadzonej firmy. Może on skutecznie ochronić przed nie do końca przemyślanymi decyzjami i wszelkimi skutkami, jakie się z nimi wiążą. Doradztwo prawne w Inkaso On-Line to inwestycja – na pewno nie koszt.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Potrzebujesz więcej informacji?

Przekaż nam swoje pytania drogą telefoniczną lub mailową. Możesz też umówić się na spotkanie z doradcą, jeśli preferujesz kontakt osobisty. W momencie, gdy uznasz, że chciałbyś z nami współpracować, otrzymasz kompletną ofertę. Mamy nadzieję, że będzie pomocna przy podjęciu końcowej decyzji.
Scroll to Top