Windykacja należności (długów) | Zielona Góra

Windykacja należności (długów) | Zielona Góra

Dlaczego warto zaufać właśnie nam?
Borykasz się z problematycznymi kontrahentami, którzy nie regulują swoich należności w terminie? Realizujesz wraz ze swoim zespołem pracę zgodnie z umową i czekasz długie tygodnie na zapłatę? Zdajesz sobie sprawę, że wykonywanie telefonów oraz wysyłanie maili ponaglających nie jest dostatecznie skuteczne? Jeśli odpowiedzi na powyższe pytania są w Twoim przypadku twierdzące, najwyższy czas poprosić o wsparcie profesjonalistów. Windykacja przedsądowa bywa nieoceniona, jednak warto wdrożyć również inne działania, by zapewnić sobie płynność finansową.

Jakie usługi świadczymy?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Mamy odpowiednie zasoby specjalistów oraz wszystkie niezbędne narzędzia, by zająć się daną sprawą kompleksowo. Jako doświadczona firma windykacyjna nie ograniczamy się do jednego miasta. Działamy w Zielonej Górze, Poznaniu, Warszawie, ale nie tylko. Naszym priorytetem jest jakość połączona z atrakcyjną ceną, co przekłada się na satysfakcję osób zwracających się o pomoc. Dlaczego usługi Inkaso On-Line cieszą się tak dużą popularnością? Ponieważ chronią przedsiębiorstwo na wielu płaszczyznach:

Windykacja należności

To podstawowy filar naszej działalności. Windykacja przedsądowa niesie za sobą zarówno korzyści dla firmy spóźniającej się z płatnością, jak i tej, która na nią czeka. Należy pamiętać, że przedwczesne wstępowanie na drogę sądową może przynieść rezultaty odwrotne do zamierzonych. Sprawy w sądach mogą trwać latami, dlatego najlepiej wykorzystać wcześniejsze możliwości przewidziane prawem.

Skup długów

Może zdarzyć się tak, że z powodu wielu nieuregulowanych należności dobrze prosperująca firma sama stanie się dłużnikiem i popadnie w niemałe kłopoty finansowe. Inkaso On-Line zajmuje się również skupowaniem różnego rodzaju wierzytelności. Co więcej, zgodnie z prawem może przejąć upadającą spółkę i uwolnić jej dotychczasowych właścicieli od narastających problemów.

Monitoring płatności

Czy monitoring płatności rzeczywiście może zapobiec zatorom finansowym i przyczynić się do utrzymania równowagi w przedsiębiorstwie? Zdecydowanie tak. To najlepszy przykład na to, że działania prewencyjne naprawdę mają sens. Nasz zespół może w całości przejąć te kompetencje. Nie traktuj tego jako koszt, lecz inwestycję w spokojną przyszłość.

Pieczęć prewencyjna

Masz świadomość, że Twój nowy kontrahent miewa problemy z terminowym regulowaniem należności? Pieczęć prewencyjna będzie dla Ciebie doskonałym zabezpieczeniem. Jej koszty są znikome, skuteczność całkiem wysoka, a zapotrzebowanie na usługi windykacyjne obniżone do minimum.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

tel. nr + 48 452 15 00;  + 48 605 324 976

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Zapraszamy do współpracy​

Któryś z obszarów działalności Inkaso On-Line szczególnie Cię zainteresował? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Otrzymasz kompleksową ofertę i sam zdecydujesz, czy dołączysz do grona zadowolonych klientów.

Scroll to Top