Windykacja należności (długów) | Gorzów Wielkopolski

Windykacja należności (długów) | Gorzów Wielkopolski

Wybierz specjalistów od windykacji
Twoi pracownicy wykonali na rzecz klienta umówiony zakres prac? Mimo dotrzymania terminów oraz postanowień umowy nie możesz liczyć na zapłatę? Chcesz skupić się na rozwijaniu firmy, a zamiast tego tracisz swój czas na telefony do niesolidnych kontrahentów? Pora to zmienić! Doświadczona firma windykacyjna działająca m.in. w Gorzowie Wielkopolskim będzie pod tym względem najlepszym wyborem. Ściąganie długów to jeden z filarów Inkaso On-Line. Poznaj nas i przekonaj się, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić.

Świadczymy kompleksowe usługi

Zapraszając nas do współpracy, możesz mieć pewność, że wszelkie czynności związane z odzyskiwaniem należności wykonamy we własnym zakresie. Obsługujemy nie tylko klientów z Gorzowa Wielkopolskiego, ale również ze Świebodzina, Zielonej Góry czy Poznania. Chętnie przyjmujemy mniej i bardziej skomplikowane zlecenia. Stawiamy na uczciwy stosunek jakości do ceny, dlatego na tle konkurencji odznaczamy się bardzo atrakcyjnymi stawkami za wykonywane usługi. Wszelkich szczegółów można zasięgnąć u naszych doradców podczas rozmowy telefonicznej. Zastanawiasz się, w jakich dokładnie obszarach możemy Cię wesprzeć?

Windykacja należności​

Każdy może trafić na niezbyt solidnego kontrahenta, trudno w tym przypadku o jakąkolwiek regułę. Nie trać własnego cennego czasu ani roboczogodzin swoich podwładnych – firmy windykacyjne, jak np. Inkaso On-Line, mają swój system oraz schemat postępowania. Dzięki temu działają szybko i skutecznie, starając się załatwić sprawę polubownie – tzw. windykacja przedsądowa.

Skup długów

Odpowiadamy również na potrzeby firm, które same utraciły płynność finansową. Zajmujemy się odkupowaniem długów, przez co pozwalamy wielu przedsiębiorcom na nowy start. Przejmujemy upadłe spółki na jasno określonych zasadach – wszystko w zgodzie z obowiązującym prawem.

Monitoring płatności

Zdecydowanie lepiej zapobiegać zatorom płatniczym niż łagodzić ich skutki. Oprócz usług windykacyjnych zajmujemy się także stałym monitoringiem płatności. To niedrogi, a zarazem bardzo skuteczny sposób, by ściąganie długów nie było w ogóle potrzebne. Cieszy się powodzeniem zarówno wśród właścicieli mniejszych, jak i większych firm.

Pieczęć prewencyjna

Dzięki pieczęci prewencyjnej każdy kontrahent wie, że nie tolerujesz opóźnień w płatnościach. Ten niewielki znak umieszczany na fakturze w formie stempla lub elementu graficznego – jeśli mamy do czynienia z dokumentem elektronicznym – kosztuje naprawdę mało i często zapobiega konieczności windykacji.

Porady prawne

Wątpliwości natury prawnej to codzienność wielu przedsiębiorców. Opłaca się więc mieć stałe wsparcie dobrego adwokata lub radcy prawnego, który służy pomocą niezależnie od sytuacji. Nasi specjaliści dbają o interesy klientów Inkaso On-Line z najwyższą starannością. Koszt takiej obsługi będzie z pewnością niższy, jeśli dodatkowo zdecydujesz się na inne opcje.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

tel. nr + 48 452 15 00;  + 48 605 324 976

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Skontaktuj się z nami

Prowadzisz firmę w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego? Zdarza Ci się mieć problemy z egzekwowaniem różnych należności? Nie zwlekaj – działaj, skontaktuj się z jednym z naszych doradców, a otrzymasz ofertę dostosowaną do swoich bieżących potrzeb.
Scroll to Top