Windykacja należności (długów) | Świebodzin

Windykacja należności (długów) | Świebodzin

Sprawdź, jak możemy odzyskać Twoje pieniądze
Czas to jeden z najcenniejszych zasobów, jakim dysponuje przedsiębiorca. Zdarza Ci się go tracić na telefoniczne i mailowe upomnienia w kierunku innych kontrahentów? Nieopłacone faktury mają wpływ na sytuację finansową firmy? Samodzielna windykacja to nie Twoja najmocniejsza strona? Jeśli tak, jesteś w dobrym miejscu. Inkaso On-Line dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewni Ci kompleksową obsługę na różnych polach. Działamy w Świebodzinie, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim i innych polskich miastach.

W czym się specjalizujemy?

Warto podkreślić, że usługi windykacyjne, które proponujemy, odznacza bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. Zatrudniamy najlepszych specjalistów z danej dziedziny i dokładamy wszelkich starań, by wciąż się rozwijać i wypracowywać jak najwyższe standardy współpracy. Zadowoleni klienci chętnie polecają nas dalej, ponieważ wiedzą, że przede wszystkim stawiamy na skuteczne odzyskiwanie należności i kompleksową ochronę interesów zleceniodawcy. Wychodzimy z założenia, że umiejętnie przeprowadzona windykacja przedsądowa naprawdę może zapobiec skierowaniu sprawy do sądu.

Windykacja należności​

Czy zwlekanie z uiszczeniem płatności wiąże się zazwyczaj ze złą wolą? W większości przypadków absolutnie nie, a przyczyn należy się doszukiwać w zatorach finansowych. Jedna firma nie zapłaci drugiej, druga kolejnej, a wtedy nietrudno o duże kłopoty. Klucz to sprawdzony system postępowania z dłużnikami. Wskaźniki naszej skuteczności potwierdzają wysoką jakość świadczonych usług. Umów się na rozmowę z doradcą Inkaso On-Line i dowiedz się więcej.

Skup długów

Działamy prężnie nie tylko w obszarach związanych z windykacją przedsądową, ale również ze skupem długów i przejmowaniem spółek w stanie upadłości. Mamy wszelkie narzędzia, aby odciążyć właścicieli nierentownej firmy i pomóc im w wytyczeniu nowej drogi zawodowej. Wszystko odbywa się z poszanowaniem prawa.

Monitoring płatności

Czy wiesz, że regularnie i profesjonalnie prowadzony monitoring płatności znacząco redukuje konieczność wszczęcia procedury windykacji? Dbamy o to, aby należności z tytułu wystawionych faktur wpływały bez opóźnień na rachunek bankowy obsługiwanego przedsiębiorstwa. Niska cena tej usługi powoduje, że decydują się na nią zarówno mniejsze, jak i większe podmioty gospodarcze.

Pieczęć prewencyjna

To możliwe, aby graficzny element na wirtualnym dokumencie lub niewielka pieczątka na papierowej fakturze mogły skutecznie zabezpieczyć daną płatność? Zdecydowanie tak, czego dowodzi niesłabnąca popularność pieczęci gwarancyjnej. Tego typu informacja to dla innej firmy jasny sygnał, że oczekujesz terminowości.

Porady prawne

Nie ma znaczenia, czy prowadzisz swój biznes w Świebodzinie, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim czy Warszawie. W ofercie Inkaso On-Line znajdziesz również opcję uzyskania porad prawnych. Każdy szef wie, że dobry radca prawny lub adwokat jest na wagę złota.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

tel. nr + 48 452 15 00;  + 48 605 324 976

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Pracujmy razem!​

Chcesz dowiedzieć się o nas jeszcze więcej? Potrzebujesz fachowców od windykacji i nie tylko? Wykonaj pierwszy krok i zostaw wiadomość lub zadzwoń. Zidentyfikujemy Twoje potrzeby i wrócimy z atrakcyjną propozycją współpracy.
Scroll to Top