Porady prawne, doradztwo ws. windykacji

Porady prawne, doradztwo ws. windykacji

Prowadzisz od niedawna swoją firmę i masz świadomość, że fachowe doradztwo prawne jest potrzebne częściej, niż się spodziewałeś? A może jesteś już doświadczonym przedsiębiorcą i dzięki wsparciu kogoś, kto zna obowiązujące przepisy i wie, jak je interpretować, udało Ci się wyjść obronną ręką z niejednej sytuacji? Tak czy inaczej, bez pomocy ze strony prawnika, trudno funkcjonować w biznesowym świecie, dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i oprócz obsługi w obszarze windykacji oferujemy też m.in. porady prawne.

Nieznajomość prawa szkodzi!
Nie ma większego znaczenia, czy odpowiadasz za jednoosobową działalność gospodarczą, czy jesteś kimś decyzyjnym w dynamicznie rozwijającej się spółce – wystarczy podjąć kilka nieprzemyślanych działań, by doprowadzić do niepowetowanych strat. Można oczywiście tego uniknąć – konsultując strategiczne ruchy ze specjalistą i zdając się na jego doradztwo prawne. Koszty takiej obsługi są na ogół zdecydowanie niższe od długofalowych szkód będących następstwem pochopnego działania. Nasza oferta pod względem finansowym jest niezwykle konkurencyjna. Wystarczy wykonać jeden telefon, by się o tym przekonać.

Działamy kompleksowo

W środowisku biznesowym jesteśmy głównie znani jako podmiot zajmujący się sprzedażą oraz kupnem zadłużonych spółek, skupowaniem różnego rodzaju wierzytelności oraz efektywną windykacją. To jednak nie wszystko, co możemy zaoferować naszym zleceniodawcom. Zdajemy sobie sprawę, że specjalizujemy się w niełatwej materii, ściśle powiązanej z różnymi dziedzinami prawa, dlatego szeregi Inkaso On-Line Sp. z o.o. od lat zasilają najlepsi praktycy – mogący pochwalić się wieloma sukcesami w bataliach sądowych. Dajemy swoim klientom gwarancję, że udzielane przez nich porady prawne będą rzeczowe i w pełni zrozumiałe.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Na czym polega doradztwo windykacyjne?

Nierzetelny kontrahent uchyla się od obowiązku płatności pomimo wykonanej usługi lub dostarczonego towaru? Liczne działania polubowne z Twojej strony nie przyniosły efektu? Nosisz się z zamiarem przekazania sprawy do profesjonalnej firmy windykacyjnej jak np. Inkaso On-Line Sp. z o.o.? Prawidłowo. Możesz mieć też pewność, że nasi prawnicy przystąpią do działania w odpowiednim momencie. Wspierają wierzycieli w poszczególnych etapach odzyskiwania należności – zwłaszcza wtedy, gdy trzeba spotkać się z dłużnikiem na sali sądowej – i aktywnie współpracują ze skutecznymi kancelariami komorniczymi. Wszystko po to, by interesy klienta zostały właściwie zabezpieczone, a należne środki w porę odzyskane.

Szeroko pojęte doradztwo prawne oferujemy także w sytuacjach, gdy zachodzi wysokie prawdopodobieństwo, że ktoś planuje przeprowadzić bezprawną lub nieuzasadnioną windykację z majątku firmy czy spółki. Opracowujemy szczegółową strategię działania, po czym przechodzimy do jej kompleksowego wdrożenia. Jeśli zamawiane porady muszą jak najszybciej wpłynąć na trudną sytuację przedsiębiorstwa, klient może liczyć na natychmiastową reakcję ze strony naszych specjalistów.

Bezpłatne porady prawne?

Dostęp do wsparcia ze strony radców prawnych bądź adwokatów nie powinien być utrudniony ze względu na finanse zainteresowanego. Polskie ustawodawstwo stwarza szereg możliwości dla wszystkich, którzy potrzebują bezpłatnej pomocy prawnej. Co do zasady chodzi o osoby fizyczne, choć od niedawna korzystającymi mogą być też niektóre podmioty gospodarcze. Warto jednak pamiętać, że pełną i kompleksową obsługę, łącznie z reprezentacją przed sądem, najlepiej zapewni wynajęta firma zewnętrzna z doświadczeniem. Płatne doradztwo prawne to bardziej inwestycja niż koszt – zwłaszcza w perspektywie długoterminowej.

Na nas zawsze można liczyć

Traktujemy z należytą powagą wszystkich swoich klientów. Stawiamy na terminowość i profesjonalizm w każdym aspekcie współpracy. Pomimo wieloletniej praktyki i licznych pozytywnych opinii, wciąż podejmujemy działania mające podnosić standardy świadczonych usług. Zdajemy sobie sprawę, że od zaangażowania poszczególnych specjalistów z zakresu windykacji czy porad prawnych, może zależeć naprawdę wiele. Dotychczasowi zleceniodawcy wiedzą, że zajmujemy się różnego rodzaju sprawami i niezależnie od stopnia ich złożoności, wykorzystujemy wszelkie dostępne prawem środki, by osiągnąć rezultaty. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej działalności? Przejdź do innych zakładek.

Zapraszamy do kontaktu

Cenisz sobie bezpośrednią rozmowę? A może wolisz omówić warunki ewentualnej współpracy przez telefon? Chcesz otrzymać wstępną ofertę drogą mailową i dopiero wtedy podjąć decyzję, co dalej? Nie ma znaczenia, którą z opcji wybierzesz. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji i w dowolny sposób odpowiedzą na wszystkie pytania lub ewentualne wątpliwości. Stały kontakt z klientami oraz informowanie o bieżących postępach to nasza zawodowa codzienność. Jeśli oczekujesz kompleksowej obsługi i wzorowej komunikacji, na pewno się nie zawiedziesz. Wykonaj pierwszy krok i zostań naszym klientem.

Scroll to Top