Skup długów

Skup długów

Twój dłużnik coraz częściej unika kontaktu? Suma zobowiązania zaczyna rosnąć? Wciąż masz problem z odzyskaniem należnych Ci pieniędzy? Obawiasz się, że po wstąpieniu na drogę sądową nic nie zyskasz, a być może stracisz jeszcze więcej?

Nasza oferta, obejmująca skupowanie wierzytelności, skierowana jest do osób właśnie takich jak Ty.

Nie zwlekaj – sprawdź, jak możemy Ci pomóc. Wielu poszkodowanych już nam zaufało i nie zawiodło się – dołącz do nich i Ty. Naszym klientom oferujemy profesjonalne usługi windykacyjne. W ich zakresie mieści się odkup długów od firm, które nie są w stanie samodzielnie wyegzekwować spłaty należności przez kontrahentów. Skup wierzytelności przebiega szybko i sprawnie, z zachowaniem obowiązujących procedur.

Windykacja polubowna - narzędzia

Jeśli masz kłopot, ponieważ:

 • wciąż nie możesz otrzymać wynagrodzenia za prawidłowo wystawione rachunki lub faktury,
 • wysyłane wezwania do zapłaty zdają się nie martwić Twojego dłużnika i nie możesz doczekać się od niego żadnej odpowiedzi,
 • ściąganie długu własnymi siłami jest dla Ciebie wyczerpujące i generuje zbędne koszty,
 • firma windykacyjna zaproszona do współpracy nie jest w stanie wypracować satysfakcjonujących efektów lub cały proces nadmiernie się wydłuża,
 • pracownicy Twojej firmy odpowiedzialni za ewentualne odzyskiwanie długów są równie bezradni, co podmioty zewnętrzne,
 • prowadzimy windykację bez względu na wysokość wierzytelności,
 • nie chcesz jeszcze kierować sprawy do sądu, a dług pochodzi z nieopłaconych faktur/umów, nawet tych ustnych, wyroków sądowych, nawet po komorniku
 • jest Ci potrzebna gotówka, by dalej realizować swoje cele osobiste lub biznesowe,
 • to oferta Inkaso On-Line Sp. z o.o. na pewno spełni Twoje oczekiwania. Skup i ściąganie długów to nasza specjalność. Czytaj dalej, a dowiesz się więcej.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

tel. nr + 48 452 15 00;  + 48 605 324 976

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, wkrótce skontaktujemy się z Tobą.

Dyskretnie, szybko, skutecznie

To naprawdę możliwe! Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielkim obciążeniem może być nieuczciwy klient lub kontrahent. Wiemy też, że dla osób wyczekujących swoich wierzytelności niezwykle cennym zasobem jest czas. Choć efektywne ściąganie długów nie należy do łatwych zadań, dzięki nabytemu doświadczeniu i opracowanemu systemowi możemy pochwalić się sporą skutecznością. Jeśli w umowie pomiędzy wierzycielem a dłużnikiem nie ma zapisów zakazujących cesji, to wierzyciel, czyli Klient, którego zainteresuje skup długu przez firmę Inkaso On-Line Sp. z o.o., nie musi mieć od swojego dłużnika zgody, aby prawa do wierzytelności zostały skutecznie na nas przeniesione. Co więcej, wstępną analizę wartości skupowanego długu w ramach świadczonych przez nas usług windykacyjnych wykonujemy całkowicie bezpłatnie.

Poznaj zakres naszych usług

 1. Prowadzimy skup długów od osób fizycznych, prawnych oraz jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej.
 2. Obsługujemy przedsiębiorców oraz osoby prywatne zainteresowane odzyskaniem wierzytelności.
 3. Podejmujemy działania w zakresie windykacji polubownej.
 4. Prowadzimy tzw. negocjacje terenowe.
 5. Skupujemy zadłużone spółki handlowe i firmy z najpoważniejszymi problemami finansowymi.

Jak widzisz, działamy kompleksowo i jesteśmy w stanie zrobić naprawdę wiele, by pomóc swojemu zleceniodawcy. Ściąganie długu można przeprowadzić skutecznie. Wystarczy, że udostępnisz nam możliwość jego wykupu. Nie trać czasu, zatelefonuj do nas, a wyznaczony doradca, o odpowiednio wysokich kwalifikacjach, przeprowadzi Cię przez cały proces odkupu należności – od początku do samego końca.

Proces współpracy

Interesuje Cię skup wierzytelności na korzystnych warunkach? Przekonaj się więc, jak to działa!

 1. Zgłaszasz Inkaso On-Line Sp. z o.o. chęć sprzedaży długu – może on pochodzić zarówno od osoby fizycznej, jak i podmiotu gospodarczego. Wystarczy podać kwotę należności oraz najpotrzebniejsze dane dłużnika – w przypadku firm jest to numer NIP. Po uprzedniej konsultacji ze specjalistą, istnieje opcja przesłania do nas konkretnych dokumentów, tj. faktur, które mielibyśmy odkupić. Bezpłatna wycena długu pomoże ustalić, jakie kroki warto rozważyć w dalszej kolejności. O kwestie formalne Klient nie musi się martwić, bo wszystkiego dopilnuje konkretny doradca – na czele ze szczegółowym uzgodnieniem warunków współpracy.
 2. Dostajesz od nas precyzyjną informację, jaką kwotę jesteśmy w stanie Ci zaproponować za skup omawianej wierzytelności. Wpływ na to ma wiele czynników, m.in. skala przeterminowania danego zobowiązania czy wielkość długu do spłacenia. Liczą się również wszelkie szczegóły pozwalające na ustalenie prawdziwej kondycji finansowej zadłużonej osoby lub firmy. Co ważne, stawka uzgodniona ze specjalistą, zostaje wyraźnie zapisana w treści umowy zawartej z Inkaso On-Line Sp. z o.o.
 3. Otrzymujesz od nas środki w wysokości, która została wcześniej ustalona. Wystarczy podać numer rachunku bankowego, a my wykonujemy przelew. Dzięki temu zleceniodawca ma niezwłoczny dostęp do potrzebnej gotówki lub np. może spłacać własne zobowiązania. Dokładamy wszelkich starań, aby pieniądze trafiły na konto Klienta jak najszybciej. To dla nas absolutny priorytet.

Dlaczego warto nam zaufać?

Przede wszystkim można oszczędzić swój czas, ale nie tylko. Koszty obsługi prawnej przy odzyskiwaniu długów mogą niemiło zaskoczyć. Współpraca z nami odbywa się na dużo bardziej konkurencyjnych warunkach. Dzięki sporemu doświadczeniu w kontaktach z zadłużonymi jesteśmy pewni swoich możliwości. To z kolei przekłada się na elastyczność, jaką wykazujemy przy sporządzaniu oferty. Wszelkie pytania lub wątpliwości najlepiej kierować do doradców, którzy znają się na swoim fachu.

Skupowanie długów i wierzytelności to dziedzina, w której specjalizujemy się od lat. Wiemy, jak efektywnie przeprowadzić wszystkie niezbędne procedury. Klient nie musi martwić się dodatkowymi kosztami współpracy z naszą firmą. Swoje wynagrodzenie pobieramy ze środków wyegzekwowanych od dłużnika w ramach przeprowadzonych czynności windykacyjnych.

Skup się na tym, co ważne

Niejeden z naszych Klientów przyznał, że skup długu przez profesjonalistów to optymalne rozwiązanie. Jeśli można uniknąć zbędnego stresu, przygnębienia i poczucia bezsilności – wynikającego z zachowania dłużnika – a przy tym otrzymać gwarancję szybkiej wypłaty środków, to nie sposób z tego nie skorzystać. Czasem chęć odzyskania należności we własnym zakresie generuje na tyle wysokie koszty, że opłacalność takiego działania staje pod znakiem zapytania. W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z możliwości skupu wierzytelności przez Inkaso On-Line.

Skontaktuj się z nami

Preferujesz rozmowę telefoniczną? Korespondencja mailowa będzie dla Ciebie wygodniejsza? Podejmij decyzję i wykonaj pierwszy krok. Dla nas najważniejszy jest Twój komfort, wysokie standardy obsługi oraz sposobność do udzielenia pomocy. Jeśli ściąganie lub skup długu, to tylko z Inkaso On-Line Sp. z o.o.

Ofertę naszych usług kierujemy do Klientów z całej Polski, m.in. z Warszawy, Poznania, Świebodzina, Zielonej Góry i Gorzowa Wielkopolskiego. Zapraszamy do skorzystania z niej wszystkie podmioty, dla których wykup długów jest jedyną szansą na odzyskanie należnych pieniędzy.

Scroll to Top